Důležité informace k nákupu

v Internetovém obchodě Mistau.cz


Upozornění!

V průběhu ledna 2015 jsme spustili náš Internetový obchod Mistau.cz, vzhledem k rozsahu a velikosti použité aplikace, provozujeme e-shop v testovacím režimu. Proto prosím omluvte případné nedostatky nebo disfunkce. Na e-shopu usilovně pracujeme.

Budeme rádi za Vaše připomínky a postřehy k funkčnosti obchodu, správnosti uvedených informací o nás a o produktech a za další návrhy na zlepšení našich služeb.

S Vašimi připomínkami, návrhy a dotazy náš můžete kontaktovat pomocí formuláře nebo na email obchod@mistau.cz


Dodací lhůty

Platba hotově / dobírkou - u objednávek s hotovostní platbou je dodací lhůta obvykle 3-5 pracovních dní od potvrzení objednávky.

Platba převodem - u objednávek s bezhotovostní platbou je dodací lhůta prodloužena o dobu nezbytnou k připsání platby na náš účet (1-2 dny). Od přijetí platby je dodací lhůta obvykle 3-5 pracovních dní.

Osobní odběr - při osobním odběru je dodací lhůta 3 pracovní dny.


Přepravní limity

Hmotnostní limit pro jednu zásilku je 50 kg. V případě, že hmotnost zboží v rámci jedné objednávky přesáhne 50kg, zásilka bude rozdělena do několika samostatných balíků. V takovém případě dojde k navýšení ceny za přepravu v celkové rekapitulaci objednávky. Maximální celková hmotnost v rámci jedné objednávky je 100kg. V případě, že objednáváte zboží s celkovou hmotností přesahující 100kg, je nutné objednávku rozdělit na více samostatných objednávek. V případě přesáhnutí 100kg nebude v postupu objednávky dostupná spediční služba, ale pouze osobní odběr.